1. خانه
  2. درباره ما

درباره سرآداک

درباره ما

مجموعه سرآداک وابسته به شرکت دانش بنیان آداک صنعت پلیمر با هدف تحقیق و تولید انواع عایق‌های حرارتی و کاربرد گسترده کاغذ سرامیکی در صنعت خودرو، نفت، گاز ، پتروشیمی و … تولید این محصول را  برای اولین بار در ایران و منطقه خاور‌میانه در برنامه توسعه و اهداف خود قرار داد.
انتقال تکنولوژی، نصب و راه اندازی تجهیزات و خطوط تولید پیوسته  پیپر سرامیکی در شهرک شهید سعیدی شهرستان خمین در سال 1401 به بهره برداری رسید.

تولید اجناس با
بالاترین کیفیت
حمل و نقل
آسان و سریع
ارسال به
سراسر کشور
قیمت های
مقرون به صرفه
تولید اجناس با
بالاترین کیفیت
حمل و نقل
آسان و سریع
ارسال به
سراسر کشور
قیمت های
مقرون به صرفه

آداک صنعت پلیمر

مجموعه آداک صنعت پلیمر، یک شرکت دانش بنیان و تنها تولید کننده محصول کاغذ سرامیکی در ایران و خاورمیانه است. این شرکت با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان داخلی و خارجی، توانسته از سال 1399  به عنوان پیشرو در صنعت تولید کاغذ سرامیکی در کشور، فعالیت خود را آغاز نماید.
کاغذ سرامیکی، یک محصول پیشرفته با کاربردهای فراوان در صنایع مختلف است.  پیپر سرامیکی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، مانند مقاومت بالای حرارتی، مقاومت بالا در برابر خوردگی، امکان برش و نصب آسان و … در صنایع مختلف مانند خودروسازی، نفت و گاز، نیروگاهی و صنایع شیمیایی کاربرد دارد.

ماموریت ما

مجموعه سرآداک ، ماموریت خود را کمک و ارتقای تولید صنعت ملی در کشور قرار داده است. بر این اساس با همت متخصصین خود، هر آنچه که در توان داریم برای تولید محصولات مختلف که در صنایع و کارخانه های مختلف داخلی و خارجی نیاز است، با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می کنیم.

چشم انداز ما

مجموعه سرآداک هدف خود را تبدیل شدن به یکی از قطب های تولیدی دنیا در حوزه محصولات کاربردی پلیمری و عایق‌های حرارتی قرار داده است و با همت متخصصین خود، به مدد خداوند، یه این هدف خوهیم رسید.

پیشگام در نوآوری

اولین و تنها تولید کننده کاغذ سرامیکی در ایران

کیفیت برتر

دارنده گواهینامه CE و نفود در بازارهای بین المللی

خدمات و پشتیبانی

تیم متخصص و کارشناسان فنی با سابقه درخشان

مزایای رقابتی ما

شرکت دانش بنیان سرآداک ، در نوآوری و تولید پیشگام است و مفتخریم که اولین تولید کننده کاغذ سرامیکی با فناوری بالا در ایران هستیم. مهم ترین مزیت دیگر محصولات آداک، کیفیت برتر این محصولات است به طوری که توانسته ایم در بازار های بین المللی نفوذ کرده و با گرفتن گواهینامه CE کیفیت محصولات خود را اثبات کنیم. تیم متخصصین و کارشناسان فنی آداک با سابقه ای درخشان، همواره در کنار مشتریان خود باقی می ماند و با خدمات و پشتیبانی مستمر ، رضایت همیشگی آنان را فراهم می آورد.

وندورلیست

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره از متخصصین و مشاوران حرفه ای سرآداک، فرم زیر را پر نموده و ارسال کنید. کارشناسان سرآداک در اسرع وقت، با شما تماس خواهند گرفت.